Věděli jste, že 90% hormonů štěstí se tvoří ve střevech?

                     Taky by se dalo říct: "Nemáš šťastná střeva, nejsi šťasten ani TY!

Kdysi jsem slyšela o tom, jak se paní vyléčila z depresí díky transplantaci střevní mikroflóry.

Střevo je totiž náš druhý mozek a střevní mikrobiom ovlivňuje nejen náš fyzický stav, ale i psychiku, pocity a emoce. Nerovnováha bakteriální střevní mikroflóry může mít za následek i to, že ačkoliv jíte kvalitní vitamíny a doplňky stravy, tak ten účinek tolik nepociťujete, protože se vám ze střev nevstřebají do krevního řečiště.Vědci zjistili, že nesprávná funkčnost mikrobiomu vede k tomu, že se zvyšuje náchylnost k chronickým onemocněním, od alergií a astmatu až k diabetu a obezitě. Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují absorpci vitamínů, minerálů a živin, brání prosakování toxinů do krve a produkují hormony a zajišťují hormonální balanc.

Zdravá střevní mikroflóra se nám odvděčí:
-lepším zažíváním
-silnější imunitou
-snadnějším hubnutím
-lepší náladou
-větší energií
-minimalizací zánětů v těle
-hormonální rovnováhou
-zmizení vyrážek a kožních potíží
-zvýšenou vstřebatelností výživových doplňků 
-stabilizovanou hladinou cholesterolu ... a dalo by se pokračovat dál...

Vyčištěním střev se mnohonásobně zlepší jeho vstřebatelnost pro vitamíny, minerály, živiny, kolageny a jiné suplementy. Významně se zamezí prosakování toxinů do krevního řečiště a celkově se zlepší obranyschopnost organismu. 

Vyčistěte svoje střeva vlákninou-Fiber a pak osaďte střeva prospěšnými bakteriemi za pomocí Trebiotik-Axis trebiotic. Vaše tělo vám poděkuje.


VLÁKNINA A AKNÉ - MOJE KLIENTKA

Ano i za tímto stojí především vláknina. Naše střeva jsou od malička zanášeny toxickými látkami....prostě doba jedová. Proto i takhle se mohou projevit zanešená střeva u mladé slečny. V tomto případě jsme nasadily i kolagen v poloviční dávce, aby se pleť regenerovala a i kolagen bojuje se zánětlivostí v těle. Tyto fotky jsou v průběhu jednoho měsíce. Ano takhle rychle to šlo. Nebude tomu tak ovšem u každého, někdy je potřeba se připravit na prvotní zhoršení. Případně je potřeba to ještě doladit trebiotiky. Vše záleží na tom jak moc jsou střeva zanešená a každé tělo reaguje jinak. 


PŘÍBEH KLIENTKY A JEJÍHO SYNA S AKNÉ

"Vláknina pomohla mému pubertálnímu synovi, který miluje čokoládu stejně jako já . Bohužel potom jsou na jeho tváři samé pupínky a boláky, ale známe to všichni kdo jsme milovníci čokolád. Prostě člověk neodolá. Jako různý krémy nic moc výsledky na ty jeho pubertální pupínky nezabíraly. Takže o co jde? Synovi jsem začala dávat vlákninu a světe div se po třech dnech jsem pozorovala, že se mu ty pupínky ztrácejí a mizí.. A to jí čokoládu pořád. Takže za mě skvělá zpráva a je to moc fajn vědět, že vláknina takto pomáhá. Jsem moc ráda hlavně za něj. Vy co máte doma pubertáky tak víte jak to někdy těžce nesou, že je jejich tvář celá od pupínku. Doporučuji vlákninu a bude po pupíncích.
PS. Foto nedám. protože se ten můj puberták fotit nechtěl a nepřekecala jsem ho."


PŘÍBEH KLIENTKY A JEJÍHO SYNA S EKZÉMEM

Ráda bych se s vámi podělila o naši zkušenost. Doktor chtěl nasadit kortikoidy.
Maličký má teprve dva roky. Je to sotva tři týdny, ani ne! Co začal užívat produkty a takové obrovské zlepšení. Co uží
vá? Začali jsme týden pouze vlákninou. Samozřejmě ji maličký vypít nechtěl. A tak jsem na to šla jinak. Vlákninu jsem natahovala pipetou od nurofenu a vstříkla do pusinky. U toho jsme zpívali písničku sosáčkama sosáme. 
Po týdnu jsme přidali trebiotika do jídla a omezili mléčné produkty. 


ZKUŠENOST A VÝSLEDEK MÉHO SYNA

Krásný den, chci se s vámi podělit o náš výsledek s ekzémem u syna. Syn má sklony k atopickému ekzému a občas se mu objeví takové fleky, které se na svém místě drží i měsíc a více. Tentokrát jsem vzala na pomoc vlákninu od Modere. Trebiotika již syn užívá, kvůli imunitě. Vlákninu jsme nasadili v poloviční dávce a do pár dnů velké zlepšení, ale to vidíte sami.  

TREBIOTIKA - Axis trebiotic

Trebiotika v sobě obsahují komplex pre, pro a postbiotik v jednom. Někdo užívá pouze probiotika, jiný pre a probiotika dohromady, ale spoustu lidí nevidí, jak je komplexnost pro, pre a postbiotik neskutečně důležitá!Proč je důležitá čistota střev a komplexnost působení trebiotik?

Prebiotika nebo-li prebiotická vláknina slouží ve střevech jako zahradní substrát a potrava pro probiotika.
V podstatě si představte, že vysazujete smínka, to jsou probiotika a pak je pohnojíte aby dobře rostly a to jsou prebiotika. To vše sázíte do zahrady, tedy mikrobiomu.

Pokud bychom začali užívat rovnou probiotika bez prebiotik a střevo nebylo vyčištěno, ale zanešeno odpady, tak právě ty odpady slouží jako potrava pro probiotika!Smysl, proč čistit střeva a užívat prebiotika je v tom, že probiotika tak mají připravenou opravdu kvalitní potravu v podobě prebiotik a v podobě čisté střevní výstelky.Jiný případ a to, když začneme užívat trebiotika bez vyčištění střev. Ano, nastoupí prvně prebiotická vláknina, poté probiotika. Probiotika se budou živit jak prebiotickou vlákninou, tak i ODPADY uloženými ve střevech!Vzniká potom začarovaný kruk, tělo se nemusí cítit i po delší době užívání dobře nebo výsledky se mohou dostavovat podstatně pomaleji.Probiotické bakterie pomáhají rozkládat jídlo a absorbovat živiny a enzymy. Pro zdravý růst a vývoj imunitního a trávicího systému je třeba postbiotik, která by však nevznikla bez probiotik a ta by neprospívala bez prebiotik.Zkrátka vše souvisí se vším! Celá komplexnost a propojenost je nesmírně důležitá!Probiotika – živé přátelské bakterie v potravinách (zvláště bakterie mléčného kvašení), které mimo jiné mají pozitivní účinek na střevní mikroflóru.Prebiotika– výživa pro probiotika. Jedná se o typ rozpustné vlákniny, kterou naše tělo nedokáže strávit.Postbiotka – výsledek práce bakterií během metabolického procesu a zbylé části buněk prospěšných bakterií.

Prebiotika a probiotika zná téměř každý.
Co jsou ale ta POSTBIOTIKA?

Nejnovější studie odhalily, že postbiotika mohou oslabit nepřátelské bakterie a tím pomoci v prevenci infekcí a nemocí. Ukazuje se, že postbiotika mohou mít vliv na redukci zánětů, a mohla by dokonce hrát důležitou pozitivní roli při rozvoji diabetu či při syndromu dráždivého střeva.Postbiotika by nevznikla bez přátelských bakterií. Ty zase ke svému životu potřebují energii – z prebiotik. Dodáním postbiotik a prebiotik do stravy se zlepšuje funkce střeva a trávení potravin, a dochází k posílení imunity.

POSTBIOTIKA POMÁHAJÍ SNIŽOVAT CELKOVÝ ZÁNĚT

Chronický zánět, který se v těle drží dlouhou dobu, není zdraví prospěšný. Je spojen s nesčetnými zdravotními problémy, jako je obezita, cukrovka 2. typu a rakovina. Podle přehledu z prosince 2021 výzkum ukazuje, že široká škála postbiotik vede ke snížení zánětu a je slibná pro ty, kteří mají větší a déle trvající zánětlivé reakce.

POSTBIOTIKA POMÁHAJÍ UDRŽOVAT ZDRAVÉ TRÁVENÍ

Postbiotika jsou obzvláště vhodná pro zdraví střev a udržují silnou střevní bariéru. Mohou pomoci lidem se syndromem dráždivého tračníku zlepšit kvalitu života, protože snižují příznaky, jako je nadýmání, bolest a četnost střevních pohybů.

POSTBIOTIKA POSILUJÍ IMUNITU

To, jak se chová a reaguje váš imunitní systém, je z velké části přímým odrazem zdraví vašich střev. Některé studie prokázaly, že postbiotika mohou pomoci zlepšit imunitu a schopnost bojovat s infekcemi, jako je například nachlazení,

POSTBIOTIKA JSOU SPOJENA S NIŽŠÍM RIZIKEM POTRAVINOVÝCH ALERGIÍ

Výzkumy se shodují, že postbiotika mohou mít vliv na vznik alergii. 

Naše trebiotika obsahují také.

Naše trebiotika obsahují také
GOS (GALACTOOLIGOSACHARIDY)

Jde o velmi významnou složku a podle dostupných údajů je lze považovat za nejvyšší prebiotikum. Navíc je GOS velmi dobře tolerováno lidským tělem.Vyskytují se přirozeně v mateřském mléce a působí jako živina pro mikrobi jako je bifidobacteria a lactobacilli.Jednoduše ze všech možností poskytují nejlepší růst střevní flory než jiné tipy prebiotika.Jsou velmi žádoucí zejména v období častých viróz , nemocí, úzkostí, depresí - tedy na jaře a na podzim.


Vyladěná střeva a atopický ekzém? 

Myslím, že příběh mé bývalé spolužačky a její dcerky mluví za vše. 🙏 Moc děkuji, že mohu sdílet tyto úžasné výsledky a že můžu být tohoto součástí. ❤️

ZKUŠENOSTI S VLÁKNINOU

Já jako řidička z povolání jsem měla v hlavě blok, že nemůžu někde jen tak zastavit a jít vykonat potřebu. A to mi způsobilo neslučitelné problémy. Chodila jsem na wc pouze 1x týdně. A tu bolest si neumíte představit. Naštěstí před deseti měsíci jsem objevila a začala používat vlákninu a chodím pravidelně krásně každý den. A je to úleva. A další výhodou je ploché bříško. A ještě mi moc chutná.

Lucie 


Na vláknině z negativního hlediska mi ze začátku nevyhovovalo, že sem byla po 14ti dnech nafouklá jak balón a měla šílený větry Ale pak jsem se dočetla, že na začátek je lepší začít brát jednu odměrku a mě to vyhovuje ráno (někomu večer, no já mám za, že večer by už tělo mělo spát a ne spracovávat jídlo). Takže jsem si to upravila podle sebe, 8 dnů jsem brala jednu odměrku a dalších 8 dnů už dvě odměrky. Vlákninou vždycky začínám den. Vlákninu doporučuji všem, kdo chtějí brát jakékoliv suplementy, nejen kolagen ale třeba msm, enzymy, multivitamíny, prostě že fakt očista střev je priorita před vším ostatním. 

Veronika 


Vláknina naprosto pravidelně může za to, že mi splaskne břicho, když prasím:-)

Alena 


Vláknina

Kliknutím na odkaz se dostaneš na stránky e-shopu a rovnou získáváš 10 euro slevu na první nákup. 

Vláknina ti vydrží 1 měsíc. Pro správné dávkování přímo pro tebe a nebo jak s ní začít se můžeš obrátit na mě.

Trebiotika

Kliknutím na odkaz se dostaneš na stránky e-shopu a rovnou získáváš 10 euro slevu na první nákup.

Trebiotika ti vydrží cca 2-3 měsíce. 

A tady najdeš všechny potřebné informace k nákupu na e-shopu. 
👇

Kdybyste se potřebovali na cokoliv zeptat, neváhejte mě kontaktovat na Facebooku, Instagramu a nebo tady níže na emailu.