SOCIAL RETAIL

ONLINE PODNIKÁNÍ

Můj příběh

Když jsme začali stavět dům, byl můj sen mít tam vlastní místnost, kde budu dělat kosmetiku.
Měla jsem tehdy dvouletého syna a čekala druhého. Ihned jsem využila prostoru a pustila se do podnikání, a to i proto, abych domů přinesla taky nějakou tu korunu. Co se financí týče, bylo to opravdu pro nás nejtěžší období.
Od druhého syna jsem odcházela líčit už v 6 nedělí a postupně jsem rozjížděla svou práci kosmetičky ve svém salonu. Čím byli děti starší a mateřská se uchylovala ke konci, čím dál víc jsem si uvědomovala, že pokud budu chtít vydělávat hodně peněz a to jsem chtěla, tak budu muset být v salonu od rána do večera.
Do toho přišel kovid a moje plány se zhroutily.
Nechala jsem se zaměstnat, bohužel však jsem člověk, který nesnese aby mu někdo řídil život a to jestli může být se svým dítětem v době, kdy jej nejvíc potřebuje. A tak jsem se rozhodla nakopat si zadnici a opět se postavit na vlastní nohy, ať se děje co se děje!

Měla jsem jasno v jedné věci. Jestliže chci vydělávat víc, než je běžný plat, nemůžu se spolehnout pouze na plat ze svého salonu. Taky jsem cítila neskutečný tlak na to, že co když onemocním, co když budu chtít odjet na týden, co když se stane něco a já nebudu moci pracovat. A tento tlak a stres z těchto myšlenek jsem chtěla odbourat. 
A tak se zrodila myšlenka ke svému salonu ještě podnikat online.

Začala jsem zkoušet podnikat v oblasti MLM, tak abych měla záložní příjem. Takovou práci a příjem navíc, kterou mohu dělat odkudkoliv. Mít prostě záložní plán a spolu s tím více svobody pro cestování, čas pro rodinu a na sebe.
Bohužel však moje představa, přesvědčení a názor jak tohle podnikání dělat se neshodoval s lidmi v týmech do kterých jsem vstoupila.

Chtěla jsem to dělat jinak, podle vlastního přesvědčení.

Časem jsem se cítila frustrovaně, nepochopeně a k ničemu. Byla jsem tlačená do něčeho, v čem jsem se necítila dobře. 
A tak jsem se rozhodla to zabalit, smířená s tím, že prostě budu makat v salonu co to půjde a něco později vymyslím. Shodou "náhod" (nevěřím na náhody😉) přesně v ten čas, koncem roku 2022 jsem objevila díky jedné úžasné ženě, kterou jsem sledovala na instagramu tento projekt zvaný SOCIAL RETAIL.

Jde o podnikatelský projekt, který pomáhá lidem podnikat online způsobem, jaký na československém trhu nemá obdoby.  Je to unikátní a zábavný koncept budování vlastního osobního brandu na sociálních sítích.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní e-shopy a díky této spolupráci se každý může naučit, jak ušetřit čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání a stačí se jen naučit, jak toho systému využít.

Jak to funguje?

Celý tento projekt funguje jako klasické podnikání, které je založené na vytváření obratů zákazníků, kdežto klasický network marketing je založen na rekrutování lidí do týmu. Pokud v klasickém network marketingu nemáte tým, nemáte šanci sáhnout si na lepší zisky, protože zisky jsou hlavně v budování týmu. A tohle byl kámen úrazu, který jsem sledovala několik let - většina lidí totiž neumí budovat tým, což by nebyl problém se naučit, ale problém je, že většina lidí ani nechce, aniž by o tom věděla. Nutí se do toho, protože to jinak nejde a doslova se trápí, že nejsou úspěšní. To je jen zlomek toho, co je v těchto starých systémech typické a nefunkční.

Projekt založený na konceptu Social Retail je od začátku roku 2022 úspěšně uváděn na celý Evropský trh a zvedá se jedna velká vlna za druhou. Je neskutečný sledovat ty výsledky a radosti všech, kteří dřív měli pocit, že jsou k ničemu a že asi nikdy nebudou moct uspět. Najednou to tady jde. Je za tím samozřejmě chytrá produktivní práce, ale se systémem, který jsme vytvořili, to jde fakt JINAK.


Žijeme v době, kdy už dva a více příjmů v rodině není volbou ale absolutní nutností. Na druhou stranu máme jen 24 hodin a jak to udělat není často snadné.


Co je to Social Retail?

  • Podnikatel získá přístup na eshop, který už je nachystaný a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné zisky.
  • Žádné spamování, oslovování a budování týmu, aby člověk dosáhl na provize.
  • Slučuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, frenčízing, network marketing
  • Celý koncept je založený na vlastním brandu, na tvorbě vlastní značky, namísto toho aby jsi prezentoval místo sebe danou značku
  • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program
  • Zisky z obratů ihned, bez nutnosti někam se kvalifikovat 
  • Chytrý inovativní affiliate program a program "Sdílej lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy
  • Projekt bez nátlaku na objednávky, bez závazků něco plnitKdo se ke mě může připojit?

Ať už podnikáš, nepodnikáš, jsi z jakéhokoliv oboru, máš nebo ještě nemáš úspěšný podnikání a máš zároveň chuť rozvíjet další zdroj příjmu a bude ti to dávat smysl, tak tady se meze nekladou a příležitosti může využít každý dobrosrdečný člověk, který má chuť podnikat chytře, násobit své zisky, vydělávat, i když u toho není a to způsobem, že si budeš budovat svou značku etickou cestou se záměrem lidem opravdu dávat hodnotu a pomáhat.

Jsem také otevřená spolupráci s lidmi, kteří mají už bohaté zkušenosti především z network marketingu a chtějí dopřát lidem ve svém týmu víc úspěchů, než jak tomu statisticky běžně bývá. Jsi člověk, který neladí se starým způsobem a zajetým systémem budování byznysu? Pokud jsi naučená/ý na staré manévry z MLM projektů, nutíš a naháníš lidi do týmu, přesvědčuješ o funkčnosti produktů, posíláš zprávy lidem s nabídkami, komentuješ s týmem falešné komentáře na sociálních sítích atd., tak společnou cestu nenajdeme. Pokud je naopak toto přesně to, co s tebou taky neladí a chceš jít inovativní svobodnou cestou, pak můžeme spolutvořit.


Možná to zní moc růžově, ale:
Vše je možné, pokud chcete - a věříte si!CHCEŠ SE PŘIDAT?
SPOJME SE NA FACEBOOKU, PRO SNADNĚJŠÍ KOMUNIKACI

a já ti posdílím podrobnější informace.

⬇️