KOLAGEN

Co do svého těla zasadíš, to sklidíš.Světově uznávaná a jedinečná technologie, která vyhrála řadu ocenění a má 7 patentů 

Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni. Naše tělo začne snižovat produkci kolagenu ve 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíme každý rok asi 1% kolagenu, takže v 50 letech máme téměř o 30% kolagenu méně než ve 20 letech a téměř o 50% méně ho máme v 70 letech.

Ztráta kolagenu je faktorem číslo jedna při vzniku ochablé kůže a vrásek, nepohodlí v kloubech, stresu šlach a vazů. Ztráta kolagenu ovlivňuje oči, nehty, vlasy, dásně a dokonce i zdraví trávicího trakt.

Proč používat právě kolagen Liquid BioCell® .

Liquid BioCell® je unikátní kolagen typu II, který přesahuje typický hydrolyzovaný hovězí, vepřový nebo mořský kolagen, který najdeme ve většině kolagenů. Tato oceňovaná matrice z jediného zdroje, je přirozená kombinace vysoce vstřebatelného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátu v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

Je klinicky prokázáno, že přináší pozoruhodné výhody pro klouby i pro pokožku.


Proč jsou patenty důležité?

Patenty pomáhají společnosti Modere chránit přísady, procesy a inovace. Všech 7 patentů Collagen/HA Matrix® bylo uděleno na základě unikátního složení technologie. Je to vůbec první receptura obsahující Bio-Optimized™ kolagen, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát v matrici, která napodobuje složení lidského těla. Použití receptury a výrobní proces jsou také patentovány. 

Máme 4 typy kolagenů. Každý je specifický svým složením a dbá na potřeby uživatele.
 • Obohacený o thiamin pro zdravé fungování srdce
 • Obsahuje selen = antioxidant, který pomáhá buňkám chránit se před oxidativním stresem
 • Obsahuje 10 přírodních ovocných ingrediencí pro skvěle vyváženou ovocnou chuť
 • Podporuje vitalitu a celkovou pohodu
 • Zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus.
 • Podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.
 • Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.
 • Snižuje hyaluronidázu, enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.
 • Zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus.
 • Podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.
 • Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.
 • Snižuje hyaluronidázu, enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.
 • Příjemná přírodní ovocná příchuť.
 • Žádný cukr ani sacharidy = nula kalorií.
 • Obsahuje navíc aminokyseliny BCAA, L-karnitin a 9 superpotravin bohatých na fytonutrienty.
 • Podporuje fyzický a duševní výkon.
 • Podporuje zdravé šlachy, klouby, svaly a vazy, stimuluje obnovu svalových buněk.
 • NSF Certifikován pro sport, a tedy složení a výrobní proces zaručují čistotu a produkt neobsahuje žádnou z více než 150 zakázaných látek a může být bezpečně užíván profesionálními sportovci.
 • Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.

 • Poskytuje navíc 17 superpotravin bohatých na fytonutrienty.
 • Zahrnuje pšeničné ceramidy, zinek, biotin a rostlinné složky
  jako např. extrakt ze zeleného čaje a hroznových semen.
 • Redukuje vrásky zevnitř, zvyšuje obsah kolagenu v pleti, odstraňuje suchost, zlepšuje hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.
 • Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.

Zkušenosti s kolagenem

Kolagen jsem začala užívat především kvůli problémům s koleny. Po úrazu bolely a měla jsem problém po delším sezení normálně vstát. Mám malou dcerku a nechtěla jsem a ani nemohla se rozcházet pomalu. Díky kolagenu vyskočím a kolena nebolí. Taky jsem si všimla, že je moje pokožka hladší, zmírnila se celulitida a celkově se cítím mnohem lépe.

Ivana H.


Začala jsem s kolagenem skin. Poté jsem přidala fiber vlákninu a trebiotika a začali se dít zázraky. Má pleť i kůže byla pevnější pružnější. Začalo se mi zlepšovat akné na zádech a také mizet celulitida. Mé zažívání bylo skvělé a vůbec jsem se necítila nafouklá a "tlustá". Celkově jsem se prostě cítila skvěle 😍 teď se musím přiznat že jsem se přes prázdniny dosti zanedbávala a začínám to na sobě dost pociťovat. Cítím se nafouklá vrací se mi akné a celulitida. 😥 každopádně už jsem si objednala další várku fiber společné s trim a ještě něčím dalším co bylo v balíčku, které zkusím poprvé a už se moc těším až se zase budu cítit skvěle 😍 a založila jsem si VIP program protože vím že od těchto produktů už si pauzu dávat nechci 😀❤️

Petra M.


Začala jsem používat vlákninu a kolagen na doporučení mé dcery. Spoustu let mě trápí bolesti nohou a nyní mi byla diagnostikována neuropatie dolních končetin. Užíváním kolagenu sice zatím nohy bolet nepřestaly, ale v noci ustály obtěžující záškuby v nohou(syndrom neklidných nohou), které mě budily. Užívám kolagen LIFE, protože mě zlobí tlak a srdíčko. Co kolagen užívám, mám ukázkový tlak jako miminko. 

Rozálie G. 80 let


Kolagen mi pomohl od cukání a bolestí  v nohou(syndrom neklidných nohou), který mi často nedal spát. Taky zlepšil o 100%  moji strašně suchou pokožku na celém těle, měla jsem obrovskou spotřebu různých krémů a másel a i přes neustálé mazání se kůže šupinkovatěla.  Přidala jsem kolagenovou pěnu a dokázala se tak zbavit šupinkující a tzv. kuřecí kůže. Po pěně mám nádherně hebkou a vypnutou pleť. Další od čeho kolagen pomohl byla bolest sedacího kloubu. Nedokázala jsem sedět delší dobu v práci u PC. Taky mi po kovidu neskutečně moc padaly vlasy, myslela jsem, že budu brzy plešatá. Tady jsem zapojila i kolagenový šampón a kondicionér. Vlasů mám nyní tolik,  kolik jsem v životě neměla a dostlala jsem pochvalu i od své kadeřnice. 

Jana Ž.


Jelikož už jsem dáma v letech a chci vypadat dobře, tak jsem chtěla vyzkoušet, jestli kolagen bude fungovat, ale stalo se něco, co jsem opravdu nečekala. Já už totiž od svých 15 let trpím jednou kožní nemocí, což je lupénka a za ty léta už jsem toho vyzkoušela tolik, ale bohužel mi nic nepomohlo a ani doktoři si nevěděli rady. Po první láhvi jsem se všimla, že mi lupénka začala mizet, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, protože v tomhle směru jsem hodně skeptická a vůbec by mě nenapadlo, že by to mohlo být po kolagenu. Měla jsem pokryto 40%, tak si asi dokážete představit, jak jsem vypadala. Nehledě na to, že jsem nemohla chodit na masáže, na bazén, protože se mě každý dá se říct štítil a lidi si mysleli, že bych je mohla nakazit. Nepředpokládala, že nějaký kolagen mi dokáže vyřešit problém s lupénkou, když mi to nedokázali vyřešit doktoři po tolika letech. Jsem za to vděčná, protože už jsem fakt nedoufala, že by mi něco po tolika letech mohlo pomoct s tímto problémem.

Jarka S.


Manželka doma pořád vychvalovala kolagen a protože sportuji řekl jsem si, že ho vyzkouším. Upřímně jsem velmi náročný na přesycený trh všech možných produktů, takže jsem tento kolagen podrobil několika dennímu zátěžovému testu při mém posilování. Už po 3 dnech jsem cítil rychlejší regeneraci svalů po cvičení, ale nechtěl jsem se unáhlit nadšením a chtěl si vše ještě prověřit. Tedy jsem další dny testoval nezaujatě dál. Dnes jsem si už jistý jeho kvalitou. Je opravdu poznat rychlejší regenerace svalů a šlach. Už mě při cvičení šlachy nebolí a rychleji sílí. Díky tomu se výrazně snižuje riziko poranění šlach a případnému zánětu. Takže za mě super.

Václav N.


S čím mi může kolagen pomoci?

Akné! To rozhodně netrápí jen puberťáky. Náš obličej nám zrcadlí stav našeho těla. Je tedy důležité se zamyslet co akné způsobuje, co jíme atd.

Pokud chcete bojovat s akné, začněte vyčištěním střev. Střeva jsou 2. mozek našeho těla a když nejsou zdravá střeva, nemůžeme po zbytku těla chtít, aby bolo zdravé a krásné. Když fungují správně střeva, je vstřebatelnost mnohonásobně vyšší.
Axis Trebiotic. jsou jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom. Společně s kolagenem (Liquid BioCell SKIN) a pravidelnou péčí o pleť dokáží zázraky. 

Zašedlá a unavená pleť. Kolagen snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti. Díky kolagenu bude vaše pleť opět zářit.  

Vypadávání a vitalita vlasů.
Vlasy jsou tvořené převážně keratinem a od něj se odvíjí kvalita vlasů, objem, pevnost i délka. Pro dostatečnou produkci keratinu je nezbytná kvalitní výživa. Keratin tvoří několik aminokyselin a jednou z nich je i kolagen.
Kolagen je pojivovou látkou buněk a esenciální bílkovinou lidského těla obecně.
Díky antioxidačním účinkům navíc léčí vlasové folikuly (vlasové váčky), z nichž vlasy vyrůstají a pomáhá bojovat i proti šedivění.
Prostě a jednoduše, jen dobře najedené vlasy, mohou být krásné a spokojené.  


Střeva. Kolagen a střeva si dá málokdo do souvislosti, společného mají ovšem víc než dost. Kolagen je součástí mikroklků tenkého střeva a s věkem kolagenu ubývá a samozřejmě ho ubývá i zde. Stává se tak, že se mohou špatně vstřebávat živiny a zároveň mohou mít větší propustnost toxinům. Kolagen zklidňuje, obnovuje a posiluje střevní výstelku. Výzkum ukázal, že kolagenové peptidy mohou skutečně zlepšit dysfunkci střevní bariéry a zlepšit její těsné spoje. Pokud jsou problémy s trávením, pravděpodobně střevo trpí zhoršeným vstřebáváním živin, které mohou uniknout střevní výstelkou. Kolagen pomáhá podporovat integritu střevní stěny a zlepšovat jeho funkci.

Nejvíc častou otázkou je, jaký kolagen zvolit na celulitidu, tak určitě běžte do Liquid Biocell SKIN (z angličtiny "skin" znamená kůže), tento typ kolagenu je zaměřený právě na náš největší organ, což je kůže a když si dovolíte do svého těla dát kvalitní čistý kolagen, tak postupně ucítíte krásný zlepšení a zpevňování.

Kolagen může pomoci také ke zlepšení stavu lupénky a ekzémů
Bolesti pohybového aparátu.
Kolagen zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus. Podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.

Z recenzí ve skupince kolagenového matrixu.
"Mimo to, že mám více energie a viditelně hezčí pleť, mě přestaly bolet klouby a tuhnout šlachy. A protože docela hodně běhám, tak tohle jsem opravdu pocítila. Konečně pohyb bez bolestí."Chceš vědět ještě víc? Chceš vidět další recenze zákazníků?

Napiš mi o přístup do uzavřené Facebookové skupiny KOLAGENOVÝ MATRIX® O dodavateli LIQUID BIOCELL®

Tady pár základních bodů k dodavateli, který mimo jiné má v eshopu vysoce kvalitní kolagen s kyselinou hyaluronovou více info najdete v Kolagenovém Matrixu® a pak tu najdete shrnutí základních benefitů produkům tvořící BTS.

Dodavatel e-shopu je vědecko-výzkumná společnost Modere, která je na trhu už více než 30 let a uvádí na trh certifikované čisté produkty.

 • Bez kontroverzních chemikálií
 • NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH
 • BPA free, GMO free, bez parabenů, PEGů atd.
 • RECYKLOVATELNÉ OBALY
 • CERTIFIKOVANÁ ČISTOTA A KVALITA - PROCES 10 KVALITY
 • Preference obnovitelných zdrojů energie - výrobní závod ze 100% poháněný větrnou energií


Složky, které v produktech nenajdete...Prokliknutím se dostanete na e-shop s produkty výše zmíněnými. Odkaz obsahuje slevu 10€ na první nákup. 

Nezapomeňte taky zaškrtnout Subscribe and Save(VIP). Získáte tak další slevu ve výši 5-15%, podle obsahu v košíku. A když objednáte další měsíc, získáte dvojitou slevu. A když budete mít každý měsíc 8 produktů v košíku, získáte od 3 měsíce dopravu zdarma. Je tam tolik výhod a odměn! 😍 Nebojte se ptát, ráda vysvětlím a poradím.