"Byla jsem svědkem toho, jak se mým klientkám proměňuje pleť: najednou už nevypadala bledě a nezdravě, ale byla vyživená a plná života. To mě přimělo se zamyslet. Co kdybychom pleti dopřáli možnost, aby 'sama rozkvetla'? Co kdybychom ji 'vyživovali ke zdraví'?" 
                                                                                                                                                                                                                Jane Scrivner

Jane Scrivner je značkou se kterou pracuji a provádím kosmetické ošetření.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ JANE SCRIVNER 5 A DAY
pleť podporuje a vrací jí zdraví.
Jak? Dodává jí rovnováhu, vyživuje ji, hydratuje a chrání. Při ošetření se obnovuje ochranná kožní bariéra i kyselý plášť pleti. Přitom se vyživují buňky epidermis, dermis i podkožních vrstev.

Při ošetření jsou využívány různé techniky, od těch nejmodernějších až po metody z tradiční čínské medicíny (TČM).
Během ošetření krok za krokem pleť uzdravujeme, vyživujeme ji a podporujeme její hojení. Neprohlubujeme její potíže, ale obnovujeme ZDROJ, ze kterého může sama přirozeně čerpat zdraví.

Při kosmetickém ošetření se používají přípravky z řady Jane Scrivner 5 A DAY, jejichž složení pleti navrací SÍLU a ZDRAVÍ. Výsledkem je dokonalá pleť.


PRODUKTY, KTERÉ DOPORUČUJI


Výživný čistící balzám

Skvělý pro dokonalé odlíčení. Vhodný pro všechny typy pleti.
Základem je organický jojobový olej, který je z olejů nejpodobnější lidskému mazu, podporuje tvorbu
kolagenu a elasticitu pokožky. Dále obsahuje včelí vosk a 9 éterickými olejů, které jsou pro pleť blahodárné. Přibližně 30% našeho kožního mazu je přírodní voskový ester, který pomáhá zabíjet bakterie a zároveň vytváří ochrannou kožní bariéru, která udržuje vlhkost v pleti a chrání ji. Tento ester začínáme postupem času ztrácet a naše pokožka vypadá suše, unaveně a matně. Jojobový olej je zlatý tekutý vosk, který napodobuje přirozenou produkci vosku kůže a může prostoupit hlouběji do vrstev kůže, aby doplnil a obnovil bariérovou funkci.Skinfoliate - AHA/BHA - obnovující peeling

Kombinace přírodních kyselin AHA a BHA SKINFOLIATE je připravena tak, aby bylo dosaženo každodenní vícefázové exfoliace při regulaci a udržení našeho kyselého pláště .

Jde o jedinečnou směs kyseliny jablečné, glykolové, mléčné, salicylové a citrónové. Pracuje na všech úrovních odlupování a stimulace kůže. SKINFOLIATE pracuje v hloubce, aby stimuloval syntézu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Zjemňuje, vyhlazuje a zužuje póry.

Tato směs je vaším perfektním receptem na nádhernou, zdravou a bezchybnou pleť - současně zvyšuje intenzitu a účinnost následujícího produktu. Pravidelné používání SKINFOLIATE odstraňuje odumřelé kožní buňky, udržuje hladkou pokožku, posiluje, chrání a vyrovnává naše ideální pH pokožky.Skin Elixir - vyrovnávací výživný olej

Elixir je vhodný pro všechny typy pleti. Tento "nemastný" pleťový olej je kombinací vyrovnávacích, zpevňujících a kolagen podporujících organických surovin- jojobového oleje a 9 éterických olejů milujících pleť.

Tento přípravek má za úkol vytvoření a udržení ochranné bariéry lipidů a vody.
Un Condition Oil- hojivý a zklidňující olej

Ať už je váš stav pokožky jakýkoliv - akné, ekzém, lupénka, růžovka, tento olej ji zahojí a zklidní.

Díky tomuto oleji se Vaše pleť krásně vrátí do skvělé kondice.
OO cream - ochranný hydratační krém

Tento krém uzamkne živiny vaší každodenní rutiny a zároveň vytvoří jemný film na ochranu před trans epidermální ztrátou vody. Díky jedinečné kombinaci organických a přírodních fyto složek, která plně chrání a udržuje zdravou pokožku.

  • Koloidní oves bohatá na beta-glukan k posílení a regeneraci kůže
  • bohaté na kyselinu linolovou, linolenovou a pro-vitamín A
  • bohaté na vitamíny a minerály, které vyživují pokožku
  • uklidňující a ochranný arganový olej
  • kyselina betulinová pro čistotu pleti
  • vitamin E pro zvýšenou funkci bariéry

Další produkty Jane Scrivner si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

👇

Zaujala vás Jane Scrivner? Chcete poradit s výběrem a objednat si?

Do formuláře vyplňte svůj email a doladíme spolu váš balíček nebo péči na míru pro vaši pleť.